V utkání 2. kola ve Zlíně prohrávali Žraloci už 0:2, ale hattrick kapitána Michala Geiera zvrátil zápas na karlovarskou stranu. Obhájci titulu vstoupili do sezóny plným bodovým ziskem z úvodního víkendu a v tabulce jsou druzí o skóre za Pardubicemi.

Začátek ve Zlíně nezastihl Karlovaráky v nejlepší pohodě. Už ve 2. minutě překvapil Bohumíra Macha přízemním pokusem Róbert Turic a poslal domácí do vedení. To ještě pohodlně zvýraznil na brankovišti nepohlídaný David Palát, ale do sirény se Žraloci dostali zpátky do zápasu. Michal Geier bekhendem přetavil opakovanou střelu v kontaktní gól. Skóre už se do přestávky nezměnilo, Ligda totiž ve velké šanci přestřelil poloprázdnou karlovarskou branku.

A právě zlínský kapitán Ligda pomohl Žralokům k vyrovnání svým vyloučením ve druhé třetině. Během jeho trestu stál (seděl) na konci pohledné kombinace volný Michal Geier, jenž bez problémů z voleje překonal Pastuchu. Další povedená přihrávková akce už poslala tým hostů do vedení, na jejím konci nekompromisně zkompletoval hattrick nositel C na karlovarském dresu.

Domácí obrana pak dlouho odolávala choutkám o navýšení skóre, ale když ve 37. minutě dokončil Veselého práci Patrik Sedláček, bylo o vítězi rozhodnuto. O zbytky šancí na zdramatizování se Zlín připravil vyloučením necelé tři minuty před koncem a Sharks tak mohli oslavit jak úspěšný obrat v zápase, tak stoprocentní vstup do sezóny.