Nečekaně divoký vývoj mělo skóre zahajovacího zápasu karlovarských parahokejistů v nové sezóně, které odehráli v Hodoníně proti Olomouci. Domácí třikrát smazali náskok Žraloků, ale na čtvrtý trhák už reagovat nedokázali. Desetibrankovou přestřelku zahájil hned v první minutě Patrik Sedláček, který zaznamenal skvělou bilanci 2+3, stejně jako Filip Veselý. Svoji vítěznou premiéru na novém postu odchytal ve 47 letech Jiří Berger.

Časomíra ještě neodkrojila ze hry ani minutu, když se prvním střelcem sezóny stal Patrik Sedláček. Olomouc však měla rychlou odpověď a Jedlička z první střely vyrovnal. Žraloci si udržovali herní převahu, kterou vyjádřil ve 12. minutě Frank Rennhack, ale do minuty druhým pukem nasměrovaným na debutujícího Bergera opět vyrovnal domácí kapitán Radek Jedlička.

Po povedené druhé třetině se mohlo zdát, že Sharks položili základ k vítězství, když se z množství šancí prosadili Patrik Sedláček a Michal Geier. Jenže nástup Kohoutů do poslední patnáctiminutovky byl šokující a Večerek s Jedličkou v rozmezí 77 sekund smazali rozdíl a bylo to 4:4. Západočeský prapor pozvedl z popela Filip Veselý, nejmladší hráč na ledě ve 38. minutě vstřelil vítěznou branku a další trefou ještě import tří bodů z Hodonína pojistil.