Desáté kolo Para hokejové ligy svedlo proti sobě Karlovy Vary se Zlínem, z vítězství 5:4 po nájezdech se radovali Západočeši. Právě Žraloci vstoupili do střetnutí ve velkém stylu a poměrně rychle vedli už o tři branky. Ovšem hanácký soupeř nesložil zbraně a především díky hattricku Dávida Kormana dotáhl souboj až do samostatných nájezdů. V nich až v osmé sérii rozhodl o vítězství svěřenců Miroslava Hrbka Filip Veselý, který tak dopomohl udržet karlovarskou neporazitelnost.

Už po pětadvaceti vteřinách zachytil soupeřovu přihrávku Filip Veselý, jehož pokus z mezikruží skončil v síti – 1:0. O dvě minuty později si v dobré příležitosti ocitl Michal Geier, avšak černá guma z jeho hole se zastavila pouze o brankovou konstrukci. Psal se čas 7:21 a Karlovarští vedli už o dvě trefy. Lukáš Karafiát viděl v levém kruhu Michala Geiera, který dělovkou uklidil puk za brankovou čáru – 2:0.

O pouhou minutu to pro Západočechy vypadalo ještě lépe, když se přesnou střelou prezentoval Radek Zelinka3:0. V jedenácté minutě byl vyloučený autor třetí trefy, čehož Zlín poměrně rychle využil. Přesná přihrávka mířila na hranici brankoviště, odkud už se nemýlil Dávid Korman 3:1.

V devatenácté minutě už to bylo pouze o jednu branku. V samostatném úniku se nacházel Marian Ligda, jenž se přiblížil Jiřímu Bergerovi, jehož přesnou střelou pokořil – 3:2. V závěru druhé části měl na holi vyrovnání znovu zlínský kapitán, ovšem ve vyložené pozici kotouč netrefil.

V čase 33:55 se o slovo přihlásil znovu západočeský kapitán. Michal Geier znovu unikl hostující obraně a dělovkou z mezikruží nedal brankáři šanci zasáhnout – 4:2. O dvě minuty později se před karlovarským brankářem nacházel Dávid Korman, jenž si puk hezky zpracoval a zamířil do volné části klece – 4:3. Pouhé tři minuty poté bylo znovu srovnáno, když Dávid Korman na dvakrát prostřelil Jiřího Bergera a zkompletoval tak hattrick – 4:4. V poslední minutě normální hrací doby mohl o vítězství Sharks rozhodnout Filip Veselý, který samostatný únik zakončil střelou do tyče.

Střetnutí tak doplynulo k samostatným nájezdům, které až v osmé sérii rozhodl Filip Veselý, který přisoudil vítězství na stranu Karlových Varů.