Reprízu posledního finále vyhráli Žraloci nad Havířovem 6:2 a díky ztrátě dosud vedoucích Pardubic se dostali na první místo tabulky.

Žraloci do zápasu vletěli, už po 66 sekundách otevřel skóre Filip Veselý. Ten mohl v první třetině přidat další branky, ale Eduard Lepáček byl proti. Stejně dopadl při svých střeleckých pokusech i Geier. V 10. minutě ale Veselého otočka uvolnila Radka Zelinku a ten nedal švihem do horního rohu gólmanovi Havířova šanci. Hosté se také občas dostávali na dostřel, nicméně nebezpečnost zakončení nedosahovala potřebných parametrů. Přesto se krátce po Zelinkově gólu tečí prosadila čerstvá německá posila Havířova a Ingo Kuhli-Lauenstein hned ve svém prvním zápase za modrobílý dres skóroval.

Silnější základ karlovarskému vítězství položila druhá třetina. Zaměstnanějším mužem mezi tyčemi byl stále Lepáček. V 19. minutě ho ale po výměně puku se Zelinkou nechytatelně propálil Michal Geier a i když Sedláček minul zcela odkrytou klec, v další z možností si Filip Veselý zpracoval odražený kotouč a zamířil přesně. Ve 27. minutě stejný hráč dokonal mazáckým zakončením pod víko svůj hattrick a za stavu 5:1 a dění na ledě se zdálo být rozhodnuto. Přesto ještě zasvitla havířovská naděje, když těsně před druhou sirénou Mach sice zasáhl proti střele Jiřího Forga, ale ta i přesto zamířila do branky. Jen zlomek sekundy po zvukovém signálu skóroval Karel Wágner, rozhodčí však jeho gól nemohl uznat.

Ve třetím dějství se, možná pod dojmem vývoje, hrál nejvíce bezstarostný parahokej. Za hosty hrozil nejčastěji rychlík Kuhli-Lauenstein, branky už se ale Havířov nedočkal. Definitivní podobu výsledku dal ve 39. minutě parádní ranou do vzdálenějšího rohu Michal Geier.