Nedělní ranní utkání na ledě Flamingos Ostrava rozhodlo o tom, že karlovarští Žraloci vyhrají základní část letošního ročníku České parahokejové ligy. Pětigólové představení Filipa Veselého položilo základ výhře 7:0.

První vážnější zásah v utkání měla proti Hečkově střele Machova lapačka, ale neuběhly ani tři minuty a Tomáše Staňka na druhé straně poprvé prostřelil Filip Veselý. Podruhé se mu to povedlo v 7. minutě po výměně puku s Geierem. Hattrick však v první třetině nezkompletoval díky skvělému zásahu ostravského brankáře. Ten odolal i nájezdu dvou na nikoho, i když Sedláček spíše neměl dostatečnou motivaci zakončit. Do konce periody ještě jednou ujel Václav Hečko, jenže obtěžován Wágnerem nezakončil.

I když Geier po skvělé výzvě od Zelinky nastřelil Staňka, druhá třetina se nakonec stala tou gólově nejbohatší. Filip Veselý dvěma zásahy nad lapačku zvýšil na 0:4 a pátý puk do domácí branky usměrnil z voleje Karel Wágner. Díky menší zkušenosti brankáře Flamingos do sítě proklouzly i dva pozemní lehčí pokusy Michala Geiera a Filipa Veselého, takže po třiceti minutách to bylo už 0:7. Nezmenil to ani Dzimko, jenž se ocitl nebezpečně blízko Macha.

Na poslední patnáctiminutovku se mezi tři domácí tyče posadil Martin Kudela a Flamingos už neinkasovali. I díky trojici skvělých zásahů proti Haasovi. Díky zisku plného počtu bodů si Sharks s předstihem zajistili první místo po základní části.