Porouchaný autobus zapříčinil, že žraločí tým musel v 5 hodin ráno naskákat do osobních aut a přepravit se 500 kilometrů na zápas v Havířově vlastními prostředky. Únavná cesta se ale na ledě neprojevila a Sharks zvítězili vysoko 9:1.

V nejvyrovnanějším duchu se nesla úvodní třetina. Sharks sice nastoupili s úvodním tlakem, ze kterého těžil ve 4. minutě Patrik Sedláček, mezi 6. a 9. minutou měl ale práci i Bohumír Mach v karlovarské brance. Havířov však neskóroval a to ani v oslabení, při kterém ujel Kuhli-Lauenstein. Ve druhé části už měli Žraloci trvalejší převahu a i když Veselý netrefil odkrytou branku, překonal za chvíli Lepáčka Karel Wágner. Zanedlouho úspěšně dorážel Radek Zelinka a Karlovarští byli v rozhodujícím trháku.

Ve 24. minutě sice dokončil Kuhli-Lauensteinovu akci Erik Fojtík, který předtím nebezpečně a hlavně bez potrestání fauloval Veselého, ale krátce před druhým zazněním klaksonu znovu zvýšil na tříbrankový rozdíl Patrik Sedláček.

Jak druhá třetina skončila, tak začala třetí. Radek Zelinka rychle prostřelil slovenského reprezentačního gólmana a necelou minutu poté zkompletoval po vynikající Veselého asistenci Patrik Sedláček svůj hattrick. Ojedinělou šanci domácích zaznamenal Kuhli-Lauenstein, Mach už ale nekapituloval. V závěru Žraloci přidali ještě další tři zásahy - Michal Geier překvapil Lepáčka zpoza branky, Patrik Sedláček přidal svoji čtvrtou trefu v zápase a razítko na konečné skóre přidal dvě minuty před koncem sváteční střelec Václav Kovářík.