Po den staré domácí výhře 9:1 se Sharks přesunuli do Prahy, aby si zopakovali zápas se Spartou. I přes posílení sparťanské sestavy pražský led Žralokům chutnal a výsledek ještě vylepšili na 9:0.

Sparťané pro odvetu dispnovali navíc Miroslavem Novotným a Janem Zapletalem a utkání začalo brzkými zákroky obou gólmanů. Do karlovarské branky se tentokrát posadil Bohumír Mach, tu pražskou strážil opět Tomáš Matoušík. Oproti den starému utkání se ovšem nečekalo dlouho na góly, už ve 4. minutě Matoušíka prostřelil z vnitřní hranice kruhu Radek Zelinka. Zvýšil mohl po výborném napadání Veselý, nestalo se. Geiera v přečíslení zase zastavil offside. Po šesti minutách se u mantinelu opřel do puku Ohar a bombou otestoval kvalitu Machovy lapačky.

Zajímavý parahokej pokračoval nadále, Veselému tváří v tvář Matoušíkovi přeskočil kotouč hokejku, zatímco Kapko nezvedl puk po přebruslení obránce ideálně a Mach si prostor u tyčky pohlídal. Skóre úvodní třetiny určil ve 12. minutě Patrik Sedláček, který uspěl s podobné pozice jako Zelinka, a tak o přestávce svítil na tabuli stav 0:2.

Překonat brankáře Sparty dokázal Radek Zelinka podruhé už po dvou minutách prostřední části, ujala se přízemní střela z mezikruží. Vzápětí ztroskotal Karafiát v úniku dvou na nikoho, po Veselého nahrávce pálil mimo. Karlovarské vedení tak zvýšil až Michal Geier ve 23. minutě po hezkém založení útoku, na jehož konci byl sám před brankou. Na 0:5 zaokrouhlil Václav Kovářík, který doklepával u tyčky puk od Sedláčka. Další trefu přidal Filip Veselý jednoduše do prázdné klece a až v závěru třetiny se probrala i Sparta, vyvinula tlak na brankovišti, který ale v gól nevyústil.

Nejpovedenější pasáž z pohledu domácích přišla v poslední třetině, kdy se delší minuty hrálo v obranném pásmu Sharks. Mach musel řešit několik ošemetných situací, hlavně po pokusech Ohara a Raula. Když se ale Sparta ani tentokrát neprosadila, přelila se hra na druhou stranu včetně gólového vyjádření. Filip Veselý dostal od obránců prostor a sám před Matoušíkem nezaváhal, nepokrytý Lukáš Karafiát usměrnil zblízka a z voleje Zelinkův pas a gólový účet i svůj hattrick uzavřel v situaci dvou na nikoho sám Radek Zelinka. Daleko nebylo i k desáté brance, Kovářík však v brejku nastřelil jen tyč.

Sharks pošramotili Spartě dosavadní statistiku nejlepší obrany ligy, v sezóně si připsali první vítězství s čistým kontem a zůstávají jediným neporaženým celkem.