Žraloci z prvního výjezdu sezóny vezou pět bodů za výhry 3:1 nad Olomoucí a 3:2 po nájezdech nad Pardubicemi.

SOHO Olomoučtí Kohout – SKV Sharks Karlovy Vary 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky: 39. Radim Mikuš (Novák, Jedlička) – 17. Geier (Wágner), 20. Veselý (Zelinka), 44. Geier (Zelinka, Berger). Vyloučení: 5:4. Bez využití. Rozhodčí: Jan Holub, Rudolf Volf. Diváci: 25.

Olomouc: Černoch – Jedlička, Kardoš (Slov.) – Hlinka (Slov.), Stašák (Slov.), Zajan, Novák, Radek Mikuš, Klíma, Večerek (Slov.), Radim Mikuš.

Karlovy Vary: B. Mach – Zelinka, Nejedlý, Haas, Wágner – Berger, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.

Po vyrovnané první třetině získali Žraloci převahu, kterou promítli do dvoubrankového vedení. Zvýšení na 0:2 zařídil svým prvním gólem za Karlovy Vary benjamínek Filip Veselý. V závěrečné fázi přibylo zákroků na hraně nebo za hranou fair play, jejichž vyústěním byla bitka ve 42. minutě. Olomouc sice dokázala snížit, ale razítko na karlovarskou výhru dal v předposlední minutě Michal Geier.

SHK Mustangové Auto In – SKV Sharks Karlovy Vary 2:3 sn. (1:0, 1:1, 0:1)

Branky: 9. Kubeš (Doležal), 27. Kubeš (Motyčka) – 17. Geier, 42. Geier (Sedláček, Zelinka), rozhodující nájezd Veselý. Vyloučení: 0:1. Bez využití. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Karel Mariánus, Patrik Landsmann. Diváci: 30.

Pardubice: Boček – Kvoch, Kubeš, R. Buhr – Neuman, Motyčka, Kolek, Doležal, Kořínek.

Karlovy Vary: Korec – Zelinka, Nejedlý, Haas, Wágner – Michalčín, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.

Zajímavé srovnání sil nabídlo měření Pardubic a Karlových Varů bez německých posil, navíc domácím chyběl v brance reprezentant Kudela. Přesto se efektivní Mustangové díky kapitánovi Kubešovi dvakrát dostali do vedení. Třetí třetina se ale nesla v režii Žraloků, kýžené vyrovnání trefil ve 42. minutě Geier. Samostatné nájezdy se staly jednostrannou záležitostí. Neuspěl nikdo z domácích, naopak Žraloci byli stoprocentní, a tak hned ten první, Filip Veselý, si do statistik zapsal vítězný gól.